Regulamin Korzystania z serwisu

Informacje ogólne

 1. Księgarnia internetowa Wydawnictwa „e media” znajduje się pod adresem http://www.emedia-ksiegarnia.pl i prowadzi sprzedaż wysyłkową książek.
 2. Głównym założeniem księgarni internetowej jest dostarczanie towarów w możliwie najkrótszym czasie, z zachowaniem cen najbardziej korzystnych dla klienta.
 3. Sprzedającym i właścicielem księgarni jest:
  Wydawnictwo „e media” Marek Niedostatkiewicz z siedzibą w Częstochowie, ul. Równoległa 63, tel 782 363 342.
 4. Klientem naszego sklepu może zostać każdy, kto poprawnie wypełni formularz zamówienia na sprzedawane przez nas produkty.
 5. Oferta nie jest ograniczona do terenu Polski, jednakże tylko w kraju mogą być realizowane przesyłki za pobraniem. Przesyłki zagraniczne są realizowane za zaliczeniem, czyli po wpłynięciu należności na nasze konto.

Zamówienia

 1. Zamówienia przyjmowane są głównie poprzez serwis emedia-ksiegarnia.pl.
 2. Aby dokonać zakupu należy przesłać umieszczony w „Twoim koszyku” poprawnie wypełniony formularz zamówienia. Klienci wpisani do naszej bazy mogą zalogować się w sklepie podając jedynie e-mail (login) i hasło.
 3. Zamówienia towarów w księgarni mogą składać wyłącznie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz podmioty prowadzące działalność gospodarczą.
 4. W przypadku, gdy Zamawiający wyraża wolę otrzymania faktury VAT zobowiązany jest do podania w formularzu numeru NIP.
 5. Złożenie zamówienia polega na wskazaniu pozycji i ich ilości znajdujących się w asortymencie księgarni, a następnie na sprecyzowaniu sposobu dostawy i formy płatności. Prawidłowo złożone zamówienie potwierdzane jest systemową, automatyczną wiadomością na adres e-mail wskazany przez użytkownika w ciągu 24 godzin od jego otrzymania. Należy sprawdzić podane w e-mailu informacje (szczególnie – zamówione ilości i adres wysyłkowy), a w razie stwierdzonych nieprawidłowości powiadomić o takim fakcie e-mailem zwrotnym lub telefonicznie obsługę księgarni. Prosimy także o podawanie aktualnych numerów telefonów w celu ewentualnej weryfikacji zamówienia.
 6. Istnieje możliwość wysyłki zamówionych książek na adres inny, niż adres Kupującego. W ten sposób Klient może zrobić komuś miły prezent. W takim wypadku należy w Książce adresowej przypisanej do swojego konta wpisać adres osoby, do której ma dotrzeć przesyłka (książka adresowa może zawierać do 10 wpisów), a następnie w trakcie składania zamówienia wskazać odbiorcę. Taka forma zamówienia może być realizowana jedynie w trybie przesyłki za zaliczeniem (wpłata na konto).
 7. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 8. Cena podana przy każdym towarze jest ceną obowiązującą w chwili składania zamówienia.
 9. emedia-ksiegarnia.pl jest dostępna przez całą dobę, 365 dni w roku. W związku z tym zamówienia można składać niezależnie od pory dnia.
 10. Kupujący informowani są o statusie zamówienia (zmianie statusu zamówienia) pocztą elektroniczną. W przypadku braku towaru w magazynie Kupujący jest informowany o tym fakcie oraz o związanym z tym wydłużeniu czasu realizacji zamówienia.
 11. Zakupione towary są dostarczane pod adres wysyłkowy wskazany w formularzu zamówień.
 12. W przypadku zwrotu przesyłki niedostarczonej z powodu niedokładnego lub niepełnego adresu wysyłkowego podanego w zamówieniu przez Kupującego, ponowne wysłanie zamówionego towaru może odbyć się jedynie po złożeniu oświadczenia woli przez Kupującego (telefonicznie lub mailem). Kupujący jednocześnie przyjmuje do wiadomości, że koszt ponownego wysłania towaru zostanie powiększony o koszt pierwszej wysyłki (wyszczególniony w potwierdzeniu zamówienia pierwotnego) oraz o koszt zwrotu pobrany przez Pocztę Polską (wg cennika Poczty Polskiej).

Formy i koszty dostawy

 1. Dostawy są realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej.
 2. Koszt dostawy listem poleconym lub paczką za pobraniem (wg wagi) jest doliczony do wartości zamówienia.
 3. W przypadku dokonania przedpłaty na nasze konto (tryb za zaliczeniem), dostawa jest realizowana przesyłką poleconą priorytetową.
 4. Książki za granicę wysyłamy jedynie poleconymi przesyłkami priorytetowymi. Są one dostarczane (w zasadzie) do 3 dnia roboczego po dniu nadania do krajów europejskich i (w zasadzie) do 6 dnia roboczego po dniu nadania do krajów pozostałych.
  Wysyłka za granicę może być realizowana jedynie w trybie za zaliczeniem, czyli po otrzymaniu wpłaty należności, widniejącej na podsumowaniu wartości zamówienia, na nasze konto.
 5. Numer konta jest podawany w momencie zatwierdzania zamówienia przez Klienta oraz wysyłany w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.
Dalej
Kategorie
Wydawcy
Brak Złudzeń
Brak Złudzeń
24,15zł
20,53zł
Teoria mgieł
Teoria mgieł
23,00zł
10,50zł
Szukaj
 
Użyj słów kluczowych w celu znalezienia poszukiwanej pozycji.
Wyszukiwanie zaawansowane
Replica Orologi Rolex replica
0 pozycji
e-czytelnia